Гарна новина! З січня проводжу фотозйомки в Парижі та Ліоні

Wedding day Roy&Bogena

Як підготувати ідеальне весілля, підскаже вам найкраще весільний координатор. За плечима цієї людини не один десяток неймовірно гарних свят, а найголовніше те що ваші нерви будуть в порядку.  З того моменту як зроблена пропозиція руки та серця починається весільний переполох. Так звичайно це свято можна організувати і самостійно, але тверезо оцініть чи є у вас достатньо сил та часу для цього.

 

Треба не тільки обрати сукню своєї мрії, а продумати весь весільний образ - зачіску, мейкап, манікюр, аксесуари, потурбуватись щоб наречений мав такий же вишуканий вид як і ти.  Але на цьому питання не закінчуються. Треба скласти список гостей, попіклуватись про їх розміщення. Де святкувати? Чим здивувати гостей? Скласти святкове меню. А скільки має бути ярусів у тортика? Хто буде вести банкет?  На якому фоні зробити весільне селфі? Який обрати букетик? А ще не забути про виїзну церемонію та фуршет. І таких питань безліч.

 

На мій погляд Божена та Рой впорались з цими завданнями на відмінно. Це весілля так глибоко закарбувалось в душі та серці, що його неможливо забути. На те є багато причин - атмосфера свята, неймовірна кількість відео привітань від близьких та друзів які не змогли приїхати до України на весілля, особливі моменти, шаленні танці чи турбота закоханих одне про одного. Але мабуть найдивовижніше що було на цьому святі це саме зустріч закоханих.  Для кожного кто вже зустрів своє кохання, або ще в його пошуках знає, що знайти свою споріднену душу в такому великому світі - то величезне чудо, особливо коли наречений та наречена народились на різних континентах.